22 sezon Top Gear będzie miał 13 odcinków?!

22 sezon Top Gear będzie miał 13 odcinków?!

9
Dotarła do nas szokująca informacja dotycząca przyszłego sezonu Top Gear. Czyżby miał mieć aż 13 odcinków?

Informację podał na Twitterze Jeremy Clarkson, główny prowadzący show. W odpowiedzi na wiadomość prezenter napisał, że nowy sezon będzie miał aż 13 odcinków.

Niestety Jezza odpowiedział również kiedy obędzie się premiera 22 sezonu i będzie to dopiero styczeń przyszłego roku. Wszystko zakończył dodaniem na końcu słowa "Prawdopodobnie", więc nie wiadomo ile ostatecznie w tym prawdy.

Przypomnimy, że ostatnio wszystkie serie mają po 6-7 odcinków wliczając w to odcinki specjalne. Najdłuższa seria w historii programu była 6 seria z 2005 roku. Wtedy wyemitowano aż 11 odcinków.

Może cię zainteresuje:Jeśli byście chcieli nam podziękować za naszą pracę w stworzeniu napisów w bardzo prosty i nic nie kosztujący sposób, zachęcamy do subskrybowania na YouTube naszego kanału, a także do odwiedzania naszego serwisu CarTests.pl. Możecie nas także wesprzeć na opłaty serwera i domen oraz skorzystać z naszego sklepu internetowego z koszulkami i gadżetami. Dziękujemy!

Źródło: Twitter
Komentarze
Nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

Komentarze
03.08.2014 21:40
brak avatara
13 odcinków no nieźle byłoby fajnie :D ale do stycznia to się wynudzę bez TG. zgadzam się z Olą nie ma czym wypełnić czasu
Komentarze facebook
Social
[userpanel]
Shoutbox