Anonymous żąda przywrócenia Clarksona

Anonymous żąda przywrócenia Clarksona

0
Hackerzy z grupy Anonymous dołączyli do protestów w sprawie przywrócenia Jeremy'iego Clarksona. "Nie chcecie wkurzyć 300 milionów osób."

Anonimowi hackerzy grążą, że jeśli prezenter nie zostanie przywrócony rozpoczną ataki w kierunku BBC. Pierwszy z nich już się odbył i wczoraj po godzinie 13:40 strona internetowa BBC padła.

„Ostrzegamy was: działa DDoS wystrzelą jeśli się nie zgodzicie . Przywróćcie Clarksona”- taką wiadomość napisała grupa Anonymous w kierunku dyrekcji BBC.

#OpBringBackClarkson
Przypomnijmy, że główny prezenter Top Gear, Jeremy Clarkson, został w poniedziałek zawieszony. Mówi się, że w zeszłym tygodniu podczas kręcenia Newcastle po długim dniu pracy doszło do kłótni między nim a Oisinem Tymonem i doszło do bijatyki.

Jeśli byście chcieli nam podziękować za naszą pracę w stworzeniu napisów w bardzo prosty i nic nie kosztujący sposób, zachęcamy do subskrybowania na YouTube naszego kanału, a także do odwiedzania naszego serwisu CarTests.pl. Możecie nas także wesprzeć na opłaty serwera i domen oraz skorzystać z naszego sklepu internetowego z koszulkami i gadżetami. Dziękujemy!

Źródło: Anonymous
Komentarze
Nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

Komentarze

Brak komentarzy.

Komentarze facebook
Social
[userpanel]
Shoutbox