Jeremy Clarkson zrobił swoje ostatnie okrążenie na torze Top Gear

Jeremy Clarkson zrobił swoje ostatnie okrążenie na torze Top Gear

3
To jeden z tych smutnych momentów dla fanów Top Gear – w dniu wczorajszym Jeremy Clarkson przyjechał do Dunsfold, by wykonać swoje ostatnie okrążenie na torze Top Gear.

Tą emocjonującą chwilą podzielił się ze swoimi obserwatorami na Twitterze, gdzie umieścił swoje zdjęcie obok trzech niesamowitych samochodów – Mercedesa-AMG GT, Ferrari LaFerrari i Ferrari 488 GTB z pytaniem „Którego powinienem użyć?”


Na post bardzo szybko zareagowali obserwujący i pojawiły się setki komentarzy. Obserwujący głównie pytali czemu nie pojawił się ukochany przez Jeremy’iego McLaren P1 oraz wypisując samochody, z których Clarkson przez lata się śmiał – Dacię Sandero i Relianta Robin.

Jeśli chodzi o samochody widoczne na zdjęciu, to moim zdaniem najlepiej tutaj wypada Mercedes-AMG GT. Gdy auto pojawiło się w ostatniej serii, Jeremy nie przeprowadzał testu, a materiał nakręcił James. Clarkson słynie ze swej „miłości” do poprzednika tego modelu, czyli 630-konnego SLS’a AMG oraz innych Mercedesów AMG, głównie w wersji Black Edition.


Sześć godzin później Jeremy dodał posta, że jego ostatnie okrążenie zostało wykonane, a opuszczanie tego miejsca po raz ostatni jest trochę smutne. Chwilę później dodał posta podsumowującego wydarzenie... w swoim stylu.


Poniżej test Mercedesa-AMG GT w wykonaniu Jamesa Maya wraz ze wstępem zapowiadającym przez Jeremy'iego, rozmową w studio po zakończeniu materiału oraz okrążeniem na torze Top Gear.
Jeśli byście chcieli nam podziękować za naszą pracę w stworzeniu napisów w bardzo prosty i nic nie kosztujący sposób, zachęcamy do
subskrybowania na YouTube naszego kanału, a także do odwiedzania naszego serwisu CarTests.pl. Możecie nas także wesprzeć na opłaty serwera i domen oraz skorzystać z naszego sklepu internetowego z koszulkami i gadżetami. Dziękujemy!

Komentarze
Nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

Komentarze
14.07.2015 21:06
błąd wczytania avatara...
Według mnie lepsze byłoby LaFerrari. Bo mielibyśmy choć cień szansy na okrążenie Stiga, a Mercedesem powinien wrócić do domu i zdać nam sprawozdanie.
15.07.2015 18:52
błąd wczytania avatara...
Michał Śniadek w odpowiedzi do Jaszy7
Top Gear będzie kontynuowany, więc oficjalne czasy okrążeń pojawią się pewnie w 23 sezonie. LaFerrari zrobiło okrążenie na torze Top Gear. Pisałem o tym w czerwcu. http://www.topgear.net.pl/ferrari-laferrari-zrobilo-okrazenie-na-torze-top-g,news,2798.html
17.07.2015 05:14
błąd wczytania avatara...
Jaszy7 w odpowiedzi do Michał Śniadek
Oczywiście że pamiętam. Tyle że kto jest lepszym kierowcą rajdowym Stig czy Stink? I Stig w mojej opinii wykręciłby czas lepszy o te parę setnych sekundy bo nikt mi nie wmówi że luksusowa limuzyna jest szybsza na torze niż Bolid czystej krwii.
Komentarze facebook
Social
[userpanel]
Shoutbox