Netflix i ITV rywalizują o prezenterów Top Gear

Netflix i ITV rywalizują o prezenterów Top Gear

0
O możliwości produkcji nowego programu w wykonaniu Jeremy’iego, Richarda i Jamesa przez Netflix pisaliśmy już ponad miesiąc temu. Jak informują zagraniczne media, w tym momencie głównymi konkurentami jest ITV i Netflix, a na dalszej pozycji platforma Hulu.

Jak informuje Variety, Netflix złożył kuszącą ofertę na nakręcenie kilku sezonów. Dla platformy jest to okazja by odegrać większą rolę w Europie, gdzie Top Gear jest bardzo popularne. Na ten moment Netflix nadal popularny jest głównie w USA.

ITV, największy konkurent BBC w Wielkiej Brytanii, ogłosił natomiast, że jeśli to oni będą emitować nową wersję Top Gear ze starymi prezenterami, emisja będzie nadal w niedzielę o 20:00, by bezpośrednio konkurować z nowym Top Gear z Chrisem Evansem na czele.

Prezenterzy wspominają o wyścigu na Twiterze, zastanawiając się, „czyj samochód zostanie szybciej dostarczony”.Jeśli byście chcieli nam podziękować za naszą pracę w stworzeniu napisów w bardzo prosty i nic nie kosztujący sposób, zachęcamy do subskrybowania na YouTube naszego kanału, a także do odwiedzania naszego serwisu CarTests.pl. Możecie nas także wesprzeć na opłaty serwera i domen oraz skorzystać z naszego sklepu internetowego z koszulkami i gadżetami. Dziękujemy!

Komentarze
Nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

Komentarze

Brak komentarzy.

Komentarze facebook
Social
[userpanel]
Shoutbox