Kubica uległ wypadkowi w Pietrasanta

Kubica uległ wypadkowi w Pietrasanta

7
Włoska agencja prasowa podaje, że Robert Kubica uległ niefortunnemu wypadkowi w pobliżu swojego domu w Pietrasanta. Niektóre media podają, że Polak złamał nogę, inne źródła informują o pęknięciu w miejscu jednego ze złamań.

Agencja prasowa ANSA podaje, że Kubica przewrócił się na chodniku w Pietrasanta. Polak skarżył się na ból, więc trafił do szpitala w miejscowości Versilia. Wykonane tam prześwietlenie wykazało ponowne złamanie prawej kości piszczelowej. Robert miał ją już złamaną po wypadku w rajdzie Ronde di Andora z lutego 2011 roku.

Po badaniach Kubica poprosił aby go przesieniono do szpitala Santa Corona w Pietra Ligure, gdzie Polak przebywał przez kilkadziesiąt dni po wypadku z lutego.

„To brzmi jak absurdalny żart, ale to prawda” - podaje włoski dziennik La Reppublica, który podobnie jak La Gazzetta dello Sport informuje, że na szczęście nie jest to poważne złamanie. Mikołaj Sokół podaje na swoim blogu, że nie jest to nawet złamanie, a tylko pęknięcie w miejscu jednego ze złamań.

Pierwsze informacje z Włoch mówiły o wypadku samochodowym, jednak szybko sprostowano te doniesienia. Do upadku na chodniku doszło niedaleko domu kierowcy.

Według brytyjskiego Autosportu wypadek wydłuży proces rehabilitacyjny Kubicy o trzy tygodnie.

Na razie brak dokładniejszych informacji dotyczących polskiego kierowcy.

Jeśli byście chcieli nam podziękować za naszą pracę w stworzeniu napisów w bardzo prosty i nic nie kosztujący sposób, zachęcamy do subskrybowania na YouTube naszego kanału, a także do odwiedzania naszego serwisu CarTests.pl. Możecie nas także wesprzeć na opłaty serwera i domen oraz skorzystać z naszego sklepu internetowego z koszulkami i gadżetami. Dziękujemy!

Kategorie Robert Kubica
Komentarze
Nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

Komentarze
15.01.2012 11:02
błąd wczytania avatara...
Podejrzewam, że niestety ale Robert juz nie wroci do formuly. Mam takie przeczucie ;/
12.01.2012 22:31
błąd wczytania avatara...
Trochę mi go szkoda,tyle przeszedł...
12.01.2012 17:10
błąd wczytania avatara...
No cóż... Historia lubi się powtarzać.
12.01.2012 14:56
brak avatara
to się doprawił....;/
12.01.2012 14:22
błąd wczytania avatara...
Nie jadł danonków, to teraz ma
12.01.2012 14:09
błąd wczytania avatara...
Ktoś się ze mną zaraz po wypadku kłócił w komentarzach że Kubica wróci jeszcze w sezonie 2011, i to szybko. No własnie widzę
12.01.2012 13:59
błąd wczytania avatara...
Ja pierdo** jaki pechowiec ... Pozdrowienia !
Komentarze facebook
Social
[userpanel]
Shoutbox