Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

0
Witajcie! Chciałbym Was wszystkich serdecznie zaprosić do oficjalnego sklepu internetowego TopGear.net.pl, w którym znajdziecie koszulki, bluzy i gadżety.

W ofercie jest dostępne są głównie koszulki z różnymi unikatowymi wzorami. Znajdziecie m.in. P45, Stiga, trójkę prezenterów jako postacie z South Park czy kultowy już tekst „How Hard Can it Be?”. Oprócz tego są plakaty, kubki, poduszki, bluzy, podkładki pod mysz komputerową, a nawet stringi ze wspomnianym wcześniej tekstem.

Jeśli macie jakieś pomysły na wzory lub macie swoje, które chcielibyście dodać, zapraszamy do kontaktu. Istnieje również możliwość wygenerowania koszulki z własnym wzorem na zamówienie.

Sklep dostępny jest tutaj, link do niego został również dodany do głównego menu.

Jeśli byście chcieli nam podziękować za naszą pracę w stworzeniu napisów w bardzo prosty i nic nie kosztujący sposób, zachęcamy do subskrybowania na YouTube naszego kanału, a także do odwiedzania naszego serwisu CarTests.pl. Możecie nas także wesprzeć na opłaty serwera i domen oraz skorzystać z naszego sklepu internetowego z koszulkami i gadżetami. Dziękujemy!

Komentarze
Nowy komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować.

Komentarze

Brak komentarzy.

Komentarze facebook
Social
[userpanel]
Shoutbox